Franke Evye

Franke Evye kalitesi şimdi Mutfaklarınız farklılaştırıyor... Hayal gücünüzü yaşam alanlarınıza yansıtıyor.

franke-tezgahFRANKE EVYE Tasarımlarımızın temelini oluşturan sistem anlayışı paralelinde, müşterilerimizin mutfaklarında ihtiyaç duyacakları tüm hizmetlere tek bir marka şemsiyesi altında her aşamada çözüm sağlamak...

Franke ürünleri ile donatılmış bir mutfakta yemek pişirmenin, yemenin ve misafir ağırlamanın verdiği memnuniyeti deneyimlemenizi istiyoruz. Mutfağı mükemmel hale getirmede bize ilham veren de budur. Franke Evye

"Make it Wonderful"

Mutfak Sistemleri – Eviniz için Mükemmel Çözümler

2017 yılı ürün gamımıza ait Solid surface, Franke Stone by Lapitec, evye 2017 yılında eklenen yeni ürünlerimizle birlikte inceleyebilirsiniz.

Mutfağınız, yaşam alanınız..

Modern mutfaklar sadece yemek yapılan yerden daha fazlasını ifade eder. Yaşanacak yerlerdir. Günden geceye, kahvaltıdan akşam yemeğine, hayat mutfağınızda geçer. Franke Evye İster atıştırma zamanı isterse bir kutlama zamanı olsun, mutfakta olmanın keyfini doyasıya yaşayın.

Mükemmel etkinlik

Dünyadaki evyelerin %70'inin paslanmaz çelik olması bir tesadüf değildir. Neredeyse tüm mutfaklarda güzel görünür. Dahası, paslanmaz olmasının yanı sıra pratik temizlik sağlayan gözeneksiz bir yapıdadır ve son derece hijyeniktir. Paslanmaz çelik ayrıca oksijenle reaksiyona girerek kendini sürekli yenileyen pasif bir koruyucu tabaka oluşturur. Aşırı sıcaklıklara karşı dayanıklıdır ve daha da Franke Evye önemlisi pas tutmaz.

Franke Paslanmaz Çelik Evyeleri Keşfedin

Neden granit seçmeliyim

Granit sadece dünyanın en sert dokulu malzemelerinden birisi olmakla kalmayıp, aynı zamanda en çekici malzemelerinden biridir.

Muhteşem sağlamlık
Granit evyeler özel bir zarafete sahiptir ve mutfağınıza doğal bir görünüm kazandırır. İşlenmiş granit malzememiz, hem göze çarpan bir parlaklığa hem de sıcak bir dokunma hissine sahiptir. Yüzey, ince dokulu ve gözeneksizdir, yüksek bir hijyen standardı sağlar.
%80 kuvars tozları ve %20 akrilik reçineden meydana gelen Franke’nin sağlam graniti, size ömür boyu sürecek bir güzellik sunar.

Frane Granit Evyelerini Keşfedin

Tezgah
TOP HIZLI ARAMA
error: Tüm İçerik Korunmaktadır !!
Antika Eşya Alanlar
Antika Eşya Alanlar
Antika Eşya Alanlar