istanbul escort

Basic Surfaces Nedir?

Basic Surfaces Polyester reçine ve alüminyum mineral dolgunun karışımından oluşan dekoratif bir malzemedir.

basic-surfacesBasic Surfaces solid yüzeyleri konut ve ticari segmentler için bir çok tasarıma imkan verir. Uygulamalar mutfak tezgahından iç tasarım aksesuarlarına, resepsiyon masalarından iç duvar kaplamasına kadar çeşitlilik gösterebilir. Yüksek kalite standartlarının güvence altına alındığı sürekli kalıba dökme işlemi ile üretilir. Üretilen plakalar standart olarak 12 mm kalınlığında, 760 mm genişliğinde ve 3658 mm uzunluğunda temin edilir. Üstün tasarim mimarisi ile farkli kültürleri ve dilleri bir arada buluşturan solid surface akrilik polimer esasli ve minerallerden oluşan masif yüzey kaplamasidir. Demek mukavemettir,tasarimdir,hijyendir,renk zenginliğidir yani her isteğe rahatca cevap veren bir malzemedir. Temizlenebilir olmasi ile birlikte hayatimizi kolaylaştırır.masif ve tümüyle homojen olduğu için yüzeyi dayanıklı, gözeneksiz, hijyenik ve onarılabilir özelliktedir. Bu performans özellikleri  Basic serisini yoğun kullanım alanları için uygun malzeme kılmaktadır. Basic Plakalar, çok çeşitli tasarımlar, renk kombinasyonları ve efektleri yaratmak üzere, kolayca kesilebilir, ek yeri belli olmayacak şekilde birleştirilebilir, zımparalanabilir ve oyulabilir.

Gözeneksiz, hijyenik, yenilenebilir ve onarılabilir bir malzemedir. Bu malzeme piyasada bulunan aletler ile imal edilebilir ve geniş bir yelpazede tasarım oluşturmak için kesilebilir, şekil verilebilir, ek yerleri belli olmadan birleştirilebilir, zımparalanabilir ve parlatıllabilir.

Renk Kartelası

Yeni DuPont Surfaces koleksiyonu geliştirilirken doğanın güzelliğinden esinlenildi: isimleri Pure’dan Lucent’e değişen solid renkler ışığın niteliklerini yansıtırken; Bilberry ve White Currant’I kapsayan partiküllü renkler her yıl bahardaki çiçek açış dönemini yansıtıyor.

Yoğun kullanımdan sonra görünür izler
Yoğun kullanımdan sonra belirli aydınlatma koşulları altında hafif görünen izler
Yoğun kullanımdan sonra belirli aydınlatma koşulları altında çok hafif görünen izler
Tezgah
TOP
error: Tüm İçerik Korunmaktadır !!
Antika Eşya Alanlar
Antika Ekspertiz Alanlar
el yazma kuran ı kerim alanlar
antika hat yazı alanlar
antika mobilya alanlar
antika gümüş alanlar
antika saat alanlar
antika ferman alanlar
antika berat alanlar
antika tablo alanlar
antika bronz heykel alanlar
antika hereke halı alanlar
antika kilic alanlar
kadıköy antika eşya alanlar